TeX Live translation - en to nl translation catalogue (381 entries)

en: None
nl: Geen

en: Only new
nl: Alleen nieuw

en: All
nl: Alle

en: Loading local TeX Live database
nl: Bezig de lokale TeX Live database te laden

en: This may take some time, please be patient ...
nl: Dit kan even duren; even geduld aub...

en: ... done loading
nl: ... klaar met laden

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: You don't have permissions to change the installation in any way;
    specifically, the directory %s is not writable.
    Please run this program as administrator, or contact your local admin.
    
    Most buttons will be disabled.
nl: U heeft geen rechten om de installatie op enige manier te wijzigen;
    in het bijzonder heeft u geen schrijfrechten voor de %s folder.
    Voer dit programma uit als administrator of neem contact op
    met systeembeheer.
    
    De meeste knoppen zijn gedeactiveerd.

en: Repository
nl: Installatie-bron

en: Loaded:
nl: Geladen:

en: none
nl: geen

en: Load default
nl: Laad standaard installatie-bron

en: multiple repositories
nl: meerdere installatie-bronnen

en: Default:
nl: Standaard:

en: Display configuration
nl: Laat instellingen zien

en: all
nl: alle

en: installed
nl: geïnstalleerd

en: not installed
nl: niet geïnstalleerd

en: updates
nl: nieuwe versies

en: Category
nl: Categorie

en: packages
nl: pakketten

en: collections
nl: collecties

en: schemes
nl: schema's

en: descriptions
nl: beschrijvingen

en: filenames
nl: bestandsnamen

en: Selection
nl: Keuze

en: selected
nl: gekozen

en: not selected
nl: niet gekozen

en: Select all
nl: Kies alles

en: Select none
nl: Kies niets

en: Reset filters
nl: Hef filters op

en: Package name
nl: Naam van pakket

en: Local rev. (ver.)
nl: Lokale rev. (ver.)

en: Remote rev. (ver.)
nl: Online rev. (ver.)

en: Short description
nl: Korte beschrijving

en: Update all installed
nl: Alles bijwerken

en: Reinstall previously removed packages
nl: Herinstalleer eerder verwijderde pakketten

en: Update
nl: Werk bij

en: Install
nl: Installeren

en: Remove
nl: Verwijder

en: Backup
nl: Maak reserve-kopie

en: Options
nl: Opties

en: Actions
nl: Acties

en: Load default (from tlpdb) repository:
nl: Laad standaard (volgens tlpdb) installatie-bron:

en: Load cmd line repository:
nl: Laad cmd line installatie-bron:

en: Load standard net repository:
nl: Laad standaard online installatie-bron:

en: Load other repository ...
nl: Laad andere bron ...

en: Quit
nl: Stoppen

en: General ...
nl: Algemeen ...

en: Paper ...
nl: Papier ...

en: GUI language ...
nl: GUI taal ...

en: Expert options
nl: Geavanceerde instellingen

en: Enable debugging output
nl: Activeer debug uitvoer

en: Disable auto-install of new packages
nl: Deactiveer automatische installatie van nieuwe pakketten

en: Disable auto-removal of server-deleted packages
nl: Deactiveer automatische verwijdering van pakketten die op de server zijn verwijderd

en: Update filename database
nl: Werk database van bestandsnamen bij

en: Rebuild all formats
nl: Her-genereer alle formaten

en: Update font map database
nl: Werk font map database bij

en: Restore packages from backup
nl: Herinstalleer pakketten vanaf reserve-kopie

en: Handle symlinks in system dirs
nl: Symlinks naar standaard-folders

en: Remove TeX Live %s ...
nl: Verwijder TeX Live %s ...

en: Remove TeX Live %s
nl: Verwijder TeX Live %s

en: Cancel
nl: Afbreken

en: Complete removal finished
nl: Klaar met volledig verwijderen

en: Really remove (uninstall) the COMPLETE TeX Live %s installation?
    Your last chance to change your mind!
nl: Wilt u werkelijk de volledige TeX Live %s installatie verwijderen?
    Uw laatste kans om van gedachten te veranderen!

en: Manual
nl: Handleiding

en: About
nl: Info

en: Details on:
nl: Details betreffende:

en: Package:
nl: Pakket:

en: Category:
nl: Categorie:

en: Short description:
nl: Korte beschrijving:

en: Long description:
nl: Lange beschrijving:

en: Installed:
nl: Geïnstalleerd:

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Local revision:
nl: Lokale revisie:

en: Local Catalogue version:
nl: Versie lokale catalogus:

en: Remote revision:
nl: Online revisie:

en: Remote Catalogue version:
nl: Versie online catalogus:

en: Keywords:
nl: Trefwoorden:

en: Functionality:
nl: Functionaliteit:

en: Primary characterization:
nl: Primaire omschrijving:

en: Secondary characterization:
nl: Secundaire omschrijving:

en: Collection:
nl: Collectie:

en: Warning: Catalogue versions might be lagging behind or be simply wrong.
nl: Waarschuwing: Catalogus versies kunnen achterlopen of niet kloppen.

en: Depends:
nl: Hangt af van:

en: Binaries' dependencies:
nl: Afhankelijkheden binaries:

en: Runfiles:
nl: Run bestanden:

en: Docfiles:
nl: Doc bestanden:

en: Srcfiles:
nl: Src bestanden:

en: Binfiles:
nl: Bin bestanden:

en: Further information
nl: Nadere informatie

en: Update the TeX Live Manager
nl: Werk TeX Live Manager bij

en: Select platforms to support
nl: Keuze van te ondersteunen platforms

en: Apply changes
nl: Voer de wijzigingen uit

en: Removals of the main platform not possible!
nl: Verwijdering van de hoofd-architectuur niet mogelijk!

en: General options
nl: Algemene opties

en: Default package repository
nl: Standaard installatie-bron

en: Change
nl: Wijzig

en: Create formats on installation
nl: Genereer formaten tijdens installatie

en: Toggle
nl: Wijzig

en: Install macro/font sources
nl: Installeer bronbestanden voor macros/lettertypen

en: Install macro/font docs
nl: Installeer documentatie voor macros/lettertypen

en: Default backup directory
nl: Standaard folder voor reserve-kopie

en: Auto backup setting
nl: Instelling voor automatische reserve-kopie

en: Link destination for programs
nl: Doelfolder voor programma-symlinks

en: Link destination for info docs
nl: Doelfolder voor symlinks info-bestanden

en: Link destination for man pages
nl: Doelfolder voor symlinks man pagina's

en: Create shortcuts on the desktop
nl: Maak snelkoppelingen op het bureaublad

en: Install for all users
nl: Installeer voor alle gebruikers

en: Change file associations
nl: Wijzig bestands-koppelingen

en: Load default repository:
nl: Laad standaard installatie-bron:

en: Paper options
nl: Papier instellingen

en: Default paper for all
nl: Standaard papier-formaat voor alle

en: Default paper for %s
nl: Standaard papier-formaat voor %s

en: GUI Language
nl: GUI taal

en: System default
nl: Systeem-instelling

en: Default language for GUI:
nl: Standaard-taal voor de GUI:

en: Changes will take effect after restart
nl: Wijzigingen treden in werking na herstart

en: Default remote repository
nl: Standaard online installatie-bron

en: Choose directory
nl: Kies folder

en: Edit default package repositories
nl: Wijzig de standaard installatie-bronnen voor pakketten

en: Specify set of repositories to be used
nl: Kies de te gebruiken installatie-bronnen

en: Delete
nl: Verwijder

en: Change main package repository
nl: Wijzig hoofd installatie-bron

en: Change subsidiary package repository
nl: Wijzig aanvullende installatie-bron

en: Add repository
nl: Voeg installatie-bron toe

en: Add package repository
nl: Voeg installatie-bron toe

en: Repository tag name already used: %s
nl: Label van installatie-bron al in gebruik: %s

en: Revert
nl: Herstel

en: Select paper format for %s
nl: Selecteer papier-formaat voor %s

en: keep arbitrarily many
nl: bewaar een onbeperkt aantal

en: disable
nl: deactiveer

en: Loading of remote database failed.
nl: Laden van online database mislukt.

en: Error message:
nl: Foutmelding:

en: Installation
nl: Installatie

en: Critical updates have been installed.
    Program will terminate now.
    Please restart if necessary.
nl: Kern-onderdelen zijn bijgewerkt.
    Het programma zal nu afsluiten.
    Herstart indien nodig.

en: The TeX Live manager (the software you're currently running)
    needs to be updated before any other updates can be done.
    
    Please do this by clicking the "Update the TeX Live Manager" button,
    after dismissing this dialogue.
    
    After the update, the TeX Live manager will terminate.
    You can then restart it to proceed with further updates.
nl: TeX Live Manager (de software die u nu draait) moet worden
    bijgewerkt voordat enige andere updates kunnen worden uitgevoerd.
    
    Doe dit aub. door de knop "Werk TeX Live Manager bij" aan te klikken.
    na het sluiten van dit venster.
    
    Na de update zal TeX Live Manager sluiten.
    U kunt daarna herstarten om verdere updates uit te voeren.

en: (Further updates will be available after tlmgr has been updated.)
nl: (Verdere updates komen beschikbaar nadat tlmgr is bijgewerkt.)

en: Please wait a bit after the program has terminated so that the update can be completed.
nl: Wacht aub. even nadat het programma is geëindigd, zodat het bijwerken kan worden voltooid.

en: Restore completed
nl: Volledig herstel voltooid

en: Select the package to restore, or restore all packages
nl: Kies te herstellen pakket, of herstel alle pakketten

en: Revision:
nl: Revisie:

en: Restore selected package
nl: Herstel gekozen pakket

en: Restore all packages to latest version
nl: Herstel alle pakketten naar de laatste versie

en: Close
nl: Afsluiten

en: Update symbolic links
nl: Werk symbolische koppelingen bij

en: Remove symbolic links
nl: Verwijder symbolische koppelingen

en: Edit directory
nl: Wijzig folder

en: New value for %s:
nl: Nieuwe waarde voor %s:

en: Choose Directory
nl: Kies folder

en: Load package repository
nl: Laad installatie-bron

en: Load this package repository:
nl: Laad deze installatie-bron:

en: Choose local directory
nl: Kies een lokale folder

en: Use standard net repository
nl: Gebruik de standaard online installatie-bron

en: Load
nl: Laad

en: Loading remote repository - this may take some time, please be patient ...
nl: Bezig de online installatie-bron te laden - dit kan even duren, geduld aub...

en: verified
nl: geverifieerd

en: not verified
nl: niet geverifieerd

en: Completed
nl: Klaar

en: Running %s failed.
    Please consult the log window for details.
nl: %s is met een fout geëindigd.
    Raadpleeg het log venster voor details.

en: Menu shortcuts
nl: Menu snelkoppelingen

en: Target directory %s non-empty;
    may cause trouble!
nl: Doel-folder %s is niet leeg;
    kan problemen geven!

en: Target directory %s non-empty;
    are you sure?
nl: Doel-folder %s is niet leeg;
    weet u het zeker?

en: Really abort?
nl: Zeker weten?

en: Local repository
nl: Lokale installatie-bron

en: Abort
nl: Afbreken

en: TeX Live Installer
nl: TeX Live Installatie

en: Trying to load %s.
    
    If this takes too long, press Abort or choose another repository.
nl: Poging om te laden vanuit %s.
    
    Als het te lang duurt, klik dan op Afbreken of kies een andere installatie-bron.

en: Cannot be created or cannot be written to
nl: Kan niet worden aangemaakt of is niet schrijfbaar

en: Directory name...
nl: Folder-naam...

en: Change name (slashes not allowed)
nl: Wijzig naam (slashes niet toegestaan)

en: No slashes allowed
nl: Slashes niet toegestaan

en: TL release component highly recommended!
    Are you sure?
nl: TL jaar component sterk aanbevolen!
    Weet u het zeker?

en: Add year
nl: Jaar toevoegen

en: Remove year
nl: Jaar verwijderen

en: Installation root
nl: Hoofd TeX-folder

en: Prefix must exist
nl: Prefix moet bestaan

en: Localized directory names will be replaced by their real names
nl: Aangepaste folder-namen worden vervangen door hun werkelijke namen

en: '~' equals %s, e.g. %s
nl: '~' betekent %s, bijvoorbeeld %s

en: Cannot deselect own platform
nl: Eigen platform is altijd geselecteerd

en: Schemes
nl: Schema's

en: Collections
nl: Collecties

en: Select
nl: Selecteer

en: Languages
nl: Talen

en: Other collections
nl: Andere collecties

en: Warning. Not all configured directories are writable!
nl: Waarschuwing. Niet alle geconfigureerde folders zijn schrijfbaar!

en: Browse...
nl: Bladeren...

en: Man pages
nl: Man pagina's

en: Info pages
nl: Info pagina's

en: Not enough room
nl: Niet genoeg ruimte

en: GUI language
nl: GUI taal

en: Font scaling
nl: Font grootte

en: Current:
nl: Huidig:

en: TeX Live %s Installer
nl: TeX Live %s Installatie

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Directories
nl: Folders

en: Main tree
nl: Hoofd data-folder

en: Local additions
nl: Lokale toevoegingen

en: Per-user additions
nl: Toevoegingen per gebruiker

en: More ...
nl: Meer ...

en: Portable setup:
    May reset TEXMFLOCAL
    and TEXMFHOME
nl: Portable setup:
    Kan TEXMFLOCAL en
    TEXMFHOME terugzetten

en: Current platform:
nl: Huidig platform:

en: N. of additional platform(s):
nl: Aantal extra platforms:

en: Selections
nl: Selecties

en: Scheme:
nl: Schema:

en: N. of collections:
nl: Aantal collecties:

en: Customize
nl: Aanpassen

en: Disk space required (in MB):
nl: Vereiste schijfruimte (in MB):

en: Disk space available (in MB):
nl: Beschikbare schijfruimte (in MB):

en: Default paper size
nl: Standaard papier-formaat

en: Allow execution of restricted list of programs via \write18
nl: Sta uitvoering van een beperkte lijst programma's toe via \write18

en: Create all format files
nl: Genereer alle format bestanden

en: Install font/macro doc tree
nl: Installeer font/macro doc folder

en: Install font/macro source tree
nl: Installeer font/macro bron folder

en: Adjust searchpath
nl: Zoekpad aanpassen

en: No shortcuts
nl: Geen TeX Live menu

en: Launcher entry
nl: Launcher item

en: Desktop integration
nl: Bureaublad-integratie

en: File associations
nl: Koppeling bestandsformaten

en: Install TeXworks front end
nl: Installeer TeXworks front-end

en: Create symlinks in standard directories
nl: Maak symlinks in standaard folders

en: Specify directories
nl: Specificeer folders

en: After install, set CTAN as source for package updates
nl: Kies na installatie CTAN als bron voor nieuwe versies van pakketten

en: Custom scheme
nl: Eigen schema

en: %s not a local or remote repository
nl: %s is niet een lokale of online installatie-bron

en: %s requires an argument
nl: %s vereist een argument

en: Specific mirror...
nl: Specifieke CTAN mirror...

en: No mirror list available
nl: Geen lijst van mirrors beschikbaar

en: Select or type
nl: Kies of type

en: Running
nl: Bezig

en: Idle
nl: Inactief

en: Needs updating
nl: Moet worden bijgewerkt

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Loading
nl: Ann het laden

en: If loading takes too long, press Abort and choose another repository.
nl: Als het te lang duurt, klik dan op Afbreken en kies een andere installatie-bron.

en: Repositories
nl: Installatie-bronnen

en: Done loading
nl: Klaar met laden

en: A configured repository is unavailable.
nl: Een ingestelde installatie-bron is niet beschikbaar.

en: Output
nl: Uitvoer

en: Other
nl: Andere

en: %s not a repository
nl: %s is geen installatie-bron

en: No repositories
nl: Geen installatie-bron

en: Multiple repositories
nl: Meerdere installatie-bronnen

en: Not loaded
nl: Niet geladen

en: Actual repository
nl: Feitelijk gebruikte installatie-bron

en: Main Repository
nl: Primaire installatie-bron

en: New
nl: Nieuw

en: Any CTAN mirror
nl: Willekeurige CTAN mirror

en: Local directory...
nl: Lokale folder...

en: tlcontrib additional repository
nl: tlcontrib extra installatie-bron

en: tlcontrib repository is included
nl: tlcontrib installatie-bron is toegevoegd

en: Remove tlcontrib repository
nl: Verwijder tlcontrib installatie-bron

en: tlcontrib repository is not included
nl: tlcontrib installatie-bron is niet toegevoegd

en: Add tlcontrib repository
nl: Voeg tlcontrib installatie-bron toe

en: Save and Load
nl: Opslaan en laden

en: Cannot remove own platform %s
nl: Eigen platform %s is altijd geselecteerd

en: Apply and close
nl: Toepassen en sluiten

en: Changed entries are bold
nl: Gewijzigde elementen zijn vet

en: Error
nl: Fout

en: No paper sizes available
nl: Geen papiermaten beschikbaar

en: Paper sizes
nl: Papiermaten

en: Restore %s to revision %s?
nl: %s terugdraaien naar %s?

en: No backups configured
nl: Geen reserve-kopieën geconfigureerd

en: No backup directory defined
nl: Geen folder voor reserve-kopieën gedefinieerd

en: Backup directory %s does not exist
nl: Folder %s voor reserve-kopieën bestaat niet

en: No packages in backup directory %s
nl: Geen pakketten in folder %s voor reserve-kopieën

en: Restore from backup
nl: Herinstalleer vanaf reserve-kopie

en: Package
nl: Pakket

en: Revision
nl: Revisie

en: Restore all
nl: Herstel alle

en: Nothing to do!
nl: Niets te doen!

en: Also installing dependencies
    
    %s
nl: Ook te installeren afhankelijkheden:
    
    %s

en: Already installed: %s
nl: Al geïnstalleerd: %s

en: Also updating dependencies
    
    %s?
nl: Ook afhankelijkheden
    %s
    bijwerken?

en: Updating some dependencies %s anyway. Continue?
nl: Werk enkele afhankelijkheden: %s toch bij. Doorgaan?

en: Skipped because not installed: %s
nl: Niet geïnstalleerd: %s
    overgeslagen

en: Skipped because already up to date: %s
nl: Overgeslagen: %s; al up to date

en: Also remove dependencies
    
    %s?
nl: Verwijder ook afhankelijkheden
    %s?

en: Removing some dependencies %s anyway. Continue?
nl: Verwijder toch enkele afhankelijkheden: %s. Doorgaan?

en: Reporting bugs
nl: Bugs rapporteren

en: GUI interface for TeX Live Manager
    Implemented in Tcl/Tk
nl: GUI interface voor TeX Live Manager
    Geschreven in Tcl/Tk

en: This TeX Live Manager front-end should be pretty self-explanatory.
    Note that it does not cover the full functionality of tlmgr. Notably, it does not cover user mode or backup and restore.
    Consult the 'Tlmgr Help' menu for full documentation on tlmgr itself.
nl: Deze grafische interface voor TeX Live Manager zou weinig toelichting nodig moeten hebben.
    Merk op dat het niet de volledige functionaliteit van tlmgr omvat. Met name worden user mode en backup en restore niet ondersteund.
    Raadpleeg het 'Tlmgr Help' menu item voor volledige documentatie van tlmgr zelf.

en: %s is not a local or remote repository.
    Please configure a valid repository
nl: %s is niet een lokale of online installatie-bron.
    Configureer a.u.b een geldige installatie-bron

en: File
nl: Archief

en: Load repository
nl: Laad installatie-bron

en: Exit
nl: Einde

en: Regenerate filename database
nl: Ververs database van bestandsnamen

en: Regenerating filename database...
nl: Bezig met verversen database...

en: Regenerate formats
nl: Ververs formaten

en: Rebuilding formats...
nl: Bezig formaten te verversen...

en: Regenerate fontmaps
nl: Ververs fontmaps

en: Rebuilding fontmap files...
nl: Bezig fontmaps te verversen..

en: Add/replace 64-bit binaries
nl: 64-bit programma's toevoegen of vervangen

en: Add/replace from local file
nl: Toevoegen of vervangen vanuit een lokaal bestand

en: Resynchronize with 32-bit
nl: Her-synchroniseer met 32-bit

en: Remove 64-bit binaries
nl: Verwijder 64-bit programma's

en: GUI font scaling
nl: GUI font grootte

en: Restart self
nl: Herstart zelf

en: Restart tlmgr
nl: Herstart tlmgr

en: Show logs
nl: Toon logs

en: Last tlmgr command:
nl: Laatste tlmgr opdracht:

en: Root at %s
nl: Root: %s

en: Package list
nl: Lijst van pakketten

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Updatable
nl: Nieuwe versie

en: Detail >> Global
nl: Detail >> Globaal

en: Collections and schemes
nl: Collecties en schemas

en: Only schemes
nl: Alleen schemas

en: Search
nl: Zoek

en: By name
nl: Op naam

en: By name and description
nl: Op naam en beschrijving

en: Install marked
nl: Installeer selectie

en: Update marked
nl: Werk selectie bij

en: Remove marked
nl: Verwijder selectie

en: Update tlmgr
nl: Werk tlmgr bij

en: Update all
nl: Alles bijwerken

en: Mark all displayed
nl: Markeer alle weergegeven elementen

en: Mark none
nl: Kies niets

en: Only packages for installed platforms are displayed
nl: Alleen pakketten voor geïnstalleerde platforms zijn weergegeven

en: Name
nl: Naam

en: Description
nl: Beschrijving

en: Multi-user
nl: Voor alle gebruikers

en: Single-user
nl: Alleen voor uzelf

en: %s is not writable. You can probably not do much.
      Are you sure you want to continue?
nl: %s is niet schrijfbaar. Waarschijnlijk kunt u niet veel doen.
     Weet u zeker dat u wilt doorgaan?

en: See internal help
nl: Zie interne help

en: basic scheme (plain and latex)
nl: basis-schema (Plain en latex)

en: book publishing scheme (core LaTeX and add-ons)
nl: boek-publicatie schema (LaTeX kern en toevoegingen)

en: ConTeXt scheme
nl: ConTeXt schema

en: full scheme (everything)
nl: volledig schema (alles)

en: GUST TeX Live scheme
nl: GUST TeX Live schema

en: infrastructure-only scheme (no TeX at all)
nl: alleen infrastructuur (helemaal geen TeX)

en: medium scheme (small + more packages and languages)
nl: medium schema (klein + meer pakketten en taken)

en: minimal scheme (plain only)
nl: minimum schema (alleen plain)

en: small scheme (basic + xetex, metapost, a few languages)
nl: klein schema (basis + xetex, metapost, enkele talen)

en: teTeX scheme (more than medium, but nowhere near full)
nl: teTeX schema (meer dan medium, maar lang niet alles)

en: Essential programs and files
nl: Essentiële programma's en bestanden

en: BibTeX additional styles
nl: Extra stijlen voor BibTeX

en: TeX auxiliary programs
nl: TeX hulpprogramma's

en: ConTeXt and packages
nl: ConTeXt en pakketten

en: Additional fonts
nl: Extra lettertypen

en: Recommended fonts
nl: Aanbevolen lettertypen

en: Graphics and font utilities
nl: Hulpprogramma's voor figuren en lettertypen

en: Additional formats
nl: Extra formaten

en: Games typesetting
nl: Spellen opmaken

en: Humanities packages
nl: Pakketten voor humaniora

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Chinese
nl: Chinees

en: Chinese/Japanese/Korean (base)
nl: Chinees/Japans/Koreaans (basis)

en: Cyrillic
nl: Cyrillisch

en: Czech/Slovak
nl: Tsjechisch/Slovaaks

en: US and UK English
nl: Amerikaans en Brits Engels

en: Other European languages
nl: Andere Europese talen

en: French
nl: Frans

en: German
nl: Duits

en: Greek
nl: Grieks

en: Italian
nl: Italiaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Other languages
nl: Andere talen

en: Polish
nl: Pools

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Spanish
nl: Spaans

en: LaTeX fundamental packages
nl: LaTeX basis-pakketten

en: LaTeX additional packages
nl: Extra LaTeX pakketten

en: LaTeX recommended packages
nl: LaTeX aanbevolen pakketten

en: LuaTeX packages
nl: LuaTeX pakketten

en: Mathematics, natural sciences, computer science packages
nl: Pakketten voor wiskunde, natuurwetenschappen en informatica

en: MetaPost and Metafont packages
nl: MetaPost- en Metafont pakketten

en: Music packages
nl: Muziek pakketten

en: Graphics, pictures, diagrams
nl: Grafieken, figuren, diagrammen

en: Plain (La)TeX packages
nl: Plain (La)TeX pakketten

en: Publisher styles, theses, etc.
nl: Stijlen voor uitgevers, proefschriften etc.

en: TeXworks editor; TL includes only the Windows binary
nl: TeXworks editor; TL bevat alleen de Windows versie

en: Windows-only support programs
nl: Ondersteunende programma's specifiek voor Windows

en: XeTeX and packages
nl: XeTeX en bijbehorende pakketten

en: Welcome to TeX Live!
nl: Welkom bij TeX Live!

en: See %s/index.html for links to documentation.
nl: Zie %s/index.html voor links naar documentatie.

en: The TeX Live web site (https://tug.org/texlive/) provides all updates
    and corrections. TeX Live is a joint project of the TeX user groups
    around the world; please consider supporting it by joining the group
    best for you. The list of groups is available on the web
    at https://tug.org/usergroups.html.
nl: De TeX Live web site (http://tug.org/texlive/) bevat alle updates en correcties. 
    TeX Live is een gezamenlijk project van TeX gebruikersgroepen wereldwijd;
    overweeg ondersteuning door lid te worden van zo'n groep.
    De lijst van gebruikersgroepen kunt u vinden op https://tug.org/usergroups.html.

en: Add %s/texmf-dist/doc/man to MANPATH.
    Add %s/texmf-dist/doc/info to INFOPATH.
    Most importantly, add %s/bin/%s
    to your PATH for current and future sessions.
nl: Voeg %s/texmf-dist/doc/man toe aan MANPATH.
    Voeg %s/texmf-dist/doc/info toe aan INFOPATH.
    Boven al, voeg %s/bin/%s toe aan PATH
    voor huidige en toekomstige sessies.
